אתר אינטרנט נוכחי
אתרי אינטרנט בקבוצת פלרם
עדכונים
סנטף פלוס של פלרם עם טכנולוגיית SolarSmart במשתלת "ירוק ישראלי"
במשתלת "ירוק ישראלי" החליטו להתחדש לקראת החורף הקרב, ובנו מתחם מקורה חדש מלוחות סנטף פלוס בשטח של כ-10,000 מ''ר. לוחות סנטף פלוס הינם אידיאלים לקירוי חממות, זאת בזכות השימוש בטכנולוגיית ה- SolarSmartTM המעבירה אור באופן מקסימלי עם אפקט חימום מופחת. הלוחות עמידים בתנאי מזג אוויר קשים (כמו רוחות, ברד וגשם), ומפחיתים הצטברות מי עיבוי.
"אנחנו על המפה" – כתבה ב YNET על פלרם וגגות הפוליקרבונט "סנפל" שלנו על שניים מהאצטדיונים במונדיאל 2018 ברוסיה – איצטדיון ניז'ני נובגורוד ומורדוביה, בעיר סראנסק. כנסו לכתבה לקרוא על הפתרונות של פלרם לגגות איצדטיונים עם עמידות במזג אוויר קשה תוך שמירה על העברת אור אופטימלית לקהל ולדשא.
"סקירה ב"ארכיג'ובס" על השתתפות פלרם וסנפל במונדיאל 2018 גגות 2 איצטדיונים באליפות העולם ברוסיה מקורים ב"סנפל" של פלרם, מערכת קירוי מפוליקרבונט כפול דופן
מכתב תודה מאוניברסיטת אריאל - בית הספר לארכיטקטורה על הרצאות לקורס חומרי בניין
צפו בסרטון מציאות מדומה - "לחוות את פלרם". הצטרפו לחוויה הפלרמית באמצעות סיור תלת מימדי שמשלב מציאות וירטואלית עם צילומים חיים. לחוויה מלאה יש לצפות באמצעות משקף מציאות מדומה מחובר למחשב או לטלפון החכם.
סיור לימודי של סטודנטים בפקולטה לאדריכלות בטכניון בפלרם. הסיור במסגרת הלימודים של הקורס "פרטי בניין" ומתקיים זו השנה השלישית ברציפות, כאשר מדובר בחלק אינטגרלי מקורס חובה. הסיור כולל הבנה של תהליכי יצור והתמקדות ביישומים הרלבנטים לעולם תשומות הבנייה.
פלרם באתר ישראל-אגרי: קירוי מתקדם לחממות ובתי גידול לצמחים
מכתב תודה - פלרם בהרצאת אורח בנושא חומרים פולימרים: הרצאת אורח במסגרת הקורס "חומרים" בפקולטה לאדריכלות בטכניון. הרצאת אורח במסגרת הקורס "חומרים" בפקולטה לאדריכלות בטכניון.
קראו: לוחות מעבירי-אור מפוליקרבונט הבידוד תרמי מובנה - פרסום בארכיג'ובס. פיתוח חדשני וייחודי של פלרם – לוחות פוליקרבונט גליים שקופים עם איטום מובנה. לוחות גג מעבירי אור מפוליקרבונט, בעלי תכונות בידוד חום וקור להתקנה בגגות פרופיל גלי. קריאה מהנה ושמרו על קשר.
חדש בסנטף® פתחי תאורה: רפפות מעבירות אור ומאווררות חום
חדשות פלרם אפריל 2016 באנגלית:מהדורת אפריל 2016 של חדשות פלרם. קריאה מהנה ושמרו על קשר.
חדש מפלרם: סנטף® BH - לוח פוליקרבונט גלי מוטבע וחזק במיוחד לפרגולות
עלה לאתר: הוראות התקנה לוח דֶק סינטטי תחליפי לעץ פלדֶק™
ביקור במפעל פלרם: התאחדות התעשיינים ביקרה בפלרם
ראו אותנו בטלוויזיה: פלדק בתוכנית "המדריך לבניה לבית. פלרם מציגים בתוכנית "המדריך לבנית הבית" את הפלדק - דק סינטטי חלופי לעץ. מינימום תחזוקה, ובלתי חדיר למים. עברו ל דקה 16:30.
©פלרם תעשיות בע"מ    | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות          
בניית אתרים