אתר אינטרנט נוכחי
דף בית  >  חדשות ואירועים  >  נבחרת פלרם משתתפת במונדיאל 2018

נבחרת פלרם משתתפת במונדיאל 2018

על גג העולם: הנציגה הישראלית במונדיאל ברוסיה


פלרם, הנציגה הישראלית במונדיאל, ניהלה את בניית והתקנת הגגות בשניים מהאצטדיונים המרשימים של רוסיה – האצטדיון בעיר ניז'ני נובגורוד ואצטדיון מונרוביה בעיר סראנסק. פלרם עמדה בתנאים של המארגנים, שדרשו עמידות בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים כגון רוח ושלג, אך גם מעבר של האור דרך הגג לתוך הדשא.

וידאו - סנפל של פלרם במונדיאל גג האיצטדיון בניזני נובוגרדוידאו: צילום אוירי של איצטדיון ניז'ני נובוגרוד


קבוצת פלרם עבדה קשה במהלך 2017 על מנת להבטיח את עלייתה למונדיאל, תוך שיתוף מיטב הכוכבים שלנו ממרבית המחלקות בחברה. הכוכב הגדול של הקבוצה, למי שלא מכיר, הוא לא מסי וגם לא רונלדו. קוראים לו סנפל והוא מערכת קירוי מפוליקרבונט כפול דופן.

וידאו: משחק ארגנטינה - קרואטיה בניז'ני נובגורוד


"ככה בונים גג". איצטדיון הכדורגל ניז'ני נובוגרוד - עיגול פוליקרבונט בשטח של כ-60 דונם. הגג מגן על הצופים מהגשם ומקרינת ה-UV בקיץ, ומהשלג בחורף תוך הכנסת תאורת יום טבעית פנימה על מנת לתת לצופים תחושה כאילו הם יושבים באיצטדיון פתוח. עם חשכה, הגג מואר בתאורה צבעונית שיוצרת מחזה מרהיב הנראה למרחוק.

כדורגל משחקים 90 דקות - גגות פלרם במונדיאל


הכנסו לבלוג פלרם (באנגלית) לקרוא סקירה מקצועית לגבי השיקולים המרכבים והאתגרים המשמעותיים של קירוי איצטדיונים ברוסיה וכן הפתרונות של פלרם לעמידה בעומסי שלג ורוח וכמובן התמונות המדהימות.

פלרם בארכיג'ובס - סנפל במונדיאל 2018


גגות 2 איצטדיונים באליפות העולם ברוסיה מקורים ב"סנפל" של פלרם, מערכת קירוי מפוליקרבונט כפול דופן. השתתפות פלרם וסנפל במונדיאל 2018. גגות 2 איצטדיונים באליפות העולם ברוסיה מקורים ב"סנפל" של פלרם, מערכת קירוי מפוליקרבונט כפול דופן

"אנחנו על המפה!" - פעם שלישית במונדיאל


ב YNET כתבו עלינו ועל גגות הפוליקרבונט "סנפל" שלנו על שניים מהאצטדיונים במונדיאל 2018 ברוסיה – איצטדיון ניז'ני נובגורוד ומורדוביה, בעיר סראנסק. כנסו לכתבה לקרוא על הפתרונות של פלרם לגגות איצדטיונים עם עמידות במזג אוויר קשה תוך שמירה על העברת אור אופטימלית לקהל ולדשא.

סרטון: רחפן מצלם את התקנת הגג באיצטדיון©פלרם תעשיות בע"מ    | תנאי שימוש | מדיניות פרטיות          
בניית אתרים